velikost textu: A A A

Výluka

Uzavírka na exitu 29 v Jeřmanicích

24/10/22

 Vážení cestující,

z důvodu plánované uzavírky sjezdu ze silnice I/35 do obce Jeřmanice ve směru od Ohrazenic a nájezdu na silnici I/35 z obce Jeřmanice ve směru do Liberce v plánovaném termínu od středy 26.10. do soboty 10.12.2022 (předpoklad) platí v linkové autobusové dopravě následující opatření:

Ranní spoje č.30 a 32 na lince 81 IDOL (Český Dub – Hodkovice n.Mohelkou – Liberec) a večerní spoje č. 26 a 28 na lince 340 IDOL (Turnov – Hodkovice n.Mohelkou – Liberec) pojedou z Hodkovic n.Mohelkou,aut.st. po objízdné trase přes Záskalí (bez zastavení), před železničním přejezdem na Dlouhém Mostě odbočí vpravo a přes zastávky Dlouhý Most,u pekárny a Jeřmanice,křiž. (obě v tomto směru pouze pro výstup) pojedou do otočky Jeřmanice,hl.silnice. Odtud pokračují zpět po své pravidelné trase přes Dlouhý Most do Liberce. 

V úseku Jeřmanice,křiž. - Liberec se s ohledem na délku objízdné trasy posunou časy odjezdů výše uvedených spojů o cca 5 až 8 minut později.

Spoje č. 4; 8; 16; 18 a 44 linky 81 IDOL (Český Dub – Hodkovice n.Mohelkou – Liberec) vynechají zastávku Jeřmanice,hl.sil. bez náhrady

Ve směru z Liberce do Hodkovic k žádným změnám nedochází, tento směr není uzavírkou nijak dotčen.

Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení

Výlukový jízdní řád linky 81 ke stažení

Výlukový jízdní řád linky 340 ke stažení

vytisknout

 zpět