velikost textu: A A A

Výluka

Dopravní omezení v Jeřmanicích a Hodkovicích nad Mohelkou

21/06/19

Vážení cestující,

od neděle 30.6. je plánováno zahájení další fáze dopravních omezení na silnici I/35 mezi Libercem a Hodkovicemi. V následujícím období nebude umožněn sjezd do Hodkovic nad Mohelkou a do obce Jeřmanice ve směru od Liberce a nájezd od Jeřmanic ve směru do Ohrazenic (Turnova).

Z toho důvodu dojde od neděle 30.6. do neděle 7.7.2019 k opětovné upravě výlukových jízdních řádů autobusových linek.
Všechny zastávkové autobusové spoje linek 81 (Liberec - Hodkovice n.Moh. - Český Dub) a 340 (Liberec - Hodkovice n.Moh. - Turnov) a také spoje dalších linek, které ve směru od Liberce zajíždějí do Hodkovic n.Mohelkou, pojedou ve směru od Liberce do Hodkovic přes Záskalí. V Hodkovicích nad Mohelkou současně dojde k zavedení dočasných stanovišť č.3 a 4, umístěných na silničním přivaděči od kruhového objezdu u autobusového nádraží směrem k nadjezdu přes dálnici (resp. k vlakovému nádraží). Spoje ve směru Záskalí – Dlouhý Most – Liberec pojedou ze stanoviště č.3 umístěného nad schodištěm k aut.nádraží (čelem ke kruhovému objezdu); spoje ve směru Jeřmanice – Liberec; Bezděčín; Český Dub a zastávkové spoje linky 340 (směr Jílové – Žďárek – Turnov) pojedou ze stanoviště č.4, umístěného u turistického rozcestníku na opačné straně komunikace (tj. čelem k nádraží).

Věnujte prosím pozornost přiloženým výlukovým jízdním řádům:

Výlukové JŘ od 30.6. do 7.7.

výlukový jízdní řád linky 81

výlukový jízdní řád linky 88

výlukový jízdní řád linky 150

výlukový jízdní řád linky 340

výlukový jízdní řád linky 350

výlukový jízdní řád linky 360

výlukový jízdní řád linky 370

výlukový jízdní řád linky 550

výlukový jízdní řád linky 750

schema autobusového nádraží Hodkovice n.Mohelkou

 

Dále v termínu od 8.7. cca do 30.8. bude pokračovat omezení sjezdu do Jeřmanic od Liberce a nájezdu na I/35 od Jeřmanic směr Turnov. Omezeny tímto opatřením budou linky 81, 340 a 360.

Výlukové JŘ od 8.7. do 30.8.

 

Omlouváme se za nastalé komplikace a děkujeme za pochopení

vytisknout

 zpět