velikost textu: A A A

Výluka

Uzavírka v Chotyni

30/08/22

Vážení cestující,

z důvodu uzavírky podjezdu pod železničním náspem a železniční zastávkou v Chotyni dojde od čtvrtka 1.9. k přerušení provozu autobusů mezi zastávkami Chotyně,u viaduktu a Chotyně,u mostu. Po dobu uzavírky platí následující opatření:

  • Spoje č.4; 6 a 106 linky 689 (Hrádek n.Nisou - Chrastava - Liberec, prům. zona Jih) a spoje linky 73 (Oldřichov na hr. - Hrádek n.Nisou - Václavice - Chrastava), které pravidelně jezdí přes Donín a Chotyni, pojedou ve směru od Hrádku n.Nisou po objízdné trase přes zastávku Chotyně, Grabštejn, u mlýna do zastávky Chotyně,,viadukt, kde se otočí a dále budou pokračovat po své trase na Václavice. 
  • Spoje č.1 a 5 linky 689 (Hrádek n.Nisou - Chrastava - Liberec, prům. zona Jih) a spoje linky 73 (Oldřichov na hr. - Hrádek n.Nisou - Václavice - Chrastava), které pravidelně jezdí přes CHotyni a Donín, budou ve směru od Václavic obracet v zastávce Chotyně,,viadukt, odkud se vrátí přes zastávku Chotyně, Grabštejn, u mlýna na "starou" silnici I/35 J a po ní budou pokračovat dále do Hrádku n.Nisou. 
  • Zastávky Chotyně, u mostu; Chotyně, statek; Hrádek n.Nisou, Donín; Hrádek n.Nisou, u mostu; Hrádek n.Nisou, Dolní nám. a Hrádek n. Nisou, pošta těmito dvěma linkami nebudou obsluhovány. Dotčený úsek bude nadále obsluhován jen spoji linek 74 (540074 Liberec – Bílý Kostel – Hrádek n.Nisou) a 75 (540075 Dolní Suchá – Hrádek n.Nisou).
  • Náhradou všechny odkloněné spoje zastaví v zastávce Hrádek n.Nisou,Liberecká; všechny spoje linky 540073 pak také v zastávce Chotyně, Grabštejn, hrad.
  • Časy odjezdů z Hrádku a dalších zastávek se nemění s výjimkou ranního spoje č.3 na lince 73 v pracovní dny, který se vrací do původní trasy přes Grabštejn a bude odjíždět v 6:30 (kvůli předchozí uzavírce byl dočasně trasován přes Chotyni a odjížděl o 5 minut dříve).

Výlukový jízdní řád linky 73 ke stažení

výlukový jízdní řád linky 689 ke stažení

Omlouváme se za možné komplikace a děkujeme za pochopení.
 
 

vytisknout

 zpět