velikost textu: A A A

Výluka

Uzavírka v Jablonném v Podještědí

12/04/18

Vážení cestující,

od pondělí 16.4. bude v ulici Zdislavy z Lemberka v Jablonném v Podještědí a na stejnojmenné autobusové zastávce zcela vyloučen provoz linkové autobusové dopravy (dosud jen v pracovní dny od 8:00 do 17:00). Pro většinu směrů je tedy nutné použít zastávku u žel. stanice.
Vybrané ranní spoje linek 265 a 272 (s odjezdem v 7:20 z Postřelné přes Velký Valtinov, v 6:50 z Heřmanic a v 7:15 z Petrovic) budou do 27.4. ještě zajíždět do zastávky Jablonné v Podj.,škola (po objízdné trase po hlavní silnici a ul.Lužická – Liberecká). Stejně tak u odpoledního spoje linky 265 do Velkého Valtinova a Postřelné bude do 27.4. zachován odjezd v 14:15 ze zastávky Jablonné v Podj.,škola. Od 30.4. se předpokládá zkrácení i těchto spojů pouze do/ze zastávky u železniční stanice.
Spoje, které vynechají zastávku Zdislavy zkonce  Lemberka a pokračují dále směr Rynoltice - Liberec, Rynoltice – Hrádek n.Nis. a Janovice - Stráž p.R., budou mít v zastávce Jablonné v Podj.,žel.st. mírně upravené časy odjezdů (o cca 2 - 4 min. později).

Výlukové jízdní řády:

 

Platnost těchto opatření se předpokládá cca do července tohoto roku.

Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení

vytisknout

 zpět