velikost textu: A A A

Výluka

Pokračování výluk mezi Hrádkem nad Nisou, Žitavou, Varnsdorfem a Ebersbachem

26/10/17

Vážení cestující,


od 3. listopadu 2017, cca. 23 hod., do 12. listopadu 2017, cca. 5 hod., se koná nepřetržitá výluka traťového úseku mezi stanicemi Ebersbach a Zittau (Žitava) na lince RE2 Liberec - Zittau - Dresden. Všechny vlaky budou na tomto traťovém úseku nahrazeny autobusy.
Současně dojde k drobným změnám výlukového jízdního řádu linky L7 Liberec - Varnsdorf - Rybniště/ Seifhennersdorf.
Cestující z Liberce ve směru Dresden zpravidla musejí použít předchozí spoj do Hrádku nad Nisou (s odjezdem o cca o 30 minut dříve).

V sobotu a neděli platí následující výjimky: od vlaků s odjezdy z Liberce v 8:34, 16:31 a 18:31 pojede z Hrádku nad Nisou do Ebersbachu expresní autobusový spoj bez mezilehlých zastávek na německém území. Tímto způsobem bude zajištěno nejvýhodnější spojení z Liberce do Drážďan.

Dále informujeme, že na základě posledních zpráv z německé strany a od dopravce Länderbahn nebude dodržen plánovaný termín ukončení výluky v železniční stanici Žitava. Provoz vlaků bude obnoven pouze od Žitavy směrem na Varnsdorf a na Drážďany. V úseku Žitava – Hrádek nad Nisou bude pokračovat náhradní autobusová doprava. Aktuální předpoklad obnovení provozu vlaků v celé trase je  k 22.12.2017.

Omlouváme se za komplikace při Vašich cestách a děkujeme za pochopení

Výlukový jízdní řád s platností od 4.11. do 12.11. 2017

vytisknout

 zpět