velikost textu: A A A

Aktualita

Jizerská 50 - doprava autobusy

17/02/17

Na Jizerskou 50 se autobusem dostanete:

Z LIBERCE

  • KYVADLOVOU DOPRAVOU (DPMLJ, a.s.) ze zastávky Liberec,,Poliklinika (naproti sokolovně v ul.Jablonecká), odkud jede přímo do Bedřichova. Závodníci zde mohou uplatnit jízdenku ze startovního balíčku. Ostatní diváci cestují dle tarifu IDOL .
  • Jede v sobotu z Liberce od 6:00 do 8:45 a z Bedřichova od 11:00 do 14:30. V neděli z Liberce od 6:00 do 8:45 a z Bedřichova od 11:00 do 17:00.
  • Linkou MHD 18 (DPMLJ, a.s.) ze zastávky Fügnerova. Jede dle jízdního řádu a platí zde tarifní podmínky IDOL. Jízdenky ze startovních balíčků zde nebude možné uplatnit.
  • Skibusem linkou 145 (ČSAD Liberec a.s.) ze zastávky Liberec,,aut.nádr. Jede dle jízdního řádu a platí zde tarifní podmínky IDOL. Jízdenky ze startovních balíčků zde nebude možné uplatnit.

Z JABLONCE NAD NISOU

  • Linkou MHD 101 (DPMLJ, a.s./BusLine a.s.), která bude od pátku do neděle náležitě posílena, tak že do Bedřichova pojedou i spoje které běžně končí v Janově n.Nisou, případně budou pravidelné spoje posilovány. Závodníci zde mohou uplatnit jízdenku ze startovního balíčku. Ostatní diváci cestují dle tarifu IDOL

Více informací na www.jiz50.cz a www.dpmlj.cz

 

vytisknout

 zpět