velikost textu: A A A

Výluka

Částečná uzavírka silnice I/35 v úseku Bílý Kostel n.Nisou - Liberec

16/03/21

Vážení cestující,

z důvodu pokračování opravy povrchu rychlostní komunikace I/35 v úseku Bílý Kostel nad Nisou - Stráž nad Nisou bude od soboty 20.března cca do konce června 2021 uzavřen pravý jízdní pás ve směru do Liberce. V uvedeném směru nebude možné obsluhovat zastávky Chrastava,,Termální lázně (dotčené linky 74, 240 a 440) a Liberec,,Bedřichovka (dotčené linky 70, 74, 440 a 689). 

Zároveň bude uzavřen nájezd a výjezd od/ do Chrastavy v km 14 (mezi Chrastavou a Machnínem). Spoje linek IDOL č.70 (Horní Vítkov - Chrastava - Liberec), 74 (Hrádek n.Nisou - Bílý Kostel n.Nisou - Chrastava - Liberec), 689 (Sieniawka - Hrádek n.Nisou - Chrastava - Liberec,průmyslová zóna Jih) a vybrané spoje linky 440 (Nový Bor - Jablonné v Podj. - Liberec) proto ve směru z Chrastavy do Liberce pojedou po objízdné trase přes Machnín. Spoje linky 70 budou zastavovat ve všech nácestných zastávkách, spoje ostatních linek projedou bez zastavení. 

Ve směru od Liberce do Chrastavy a Bílého Kostela je zachován provoz podle standardních jízdních řádů (do odvolání však pokračují omezení školních spojů z důvodu uzavření škol).

Výlukové jízdní řády ke stažení: 

linka 70 Liberec - Chrastava - Horní Vítkov

linka 74 Liberec - Chrastava - Bílý Kostel n.Nisou - Hrádek n.Nisou 

linka 240 Česká Lípa - Nový Bor - Cvikov - Jablonné v Podj. - Liberec

linka 440 Liberec - Nový Bor - Česká Kamenice

linka 689 Liberec, průmyslová zona Jih - Chrastava - Hrádek n.Nisou - Sieniawka 

Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení

vytisknout

 zpět