velikost textu: A A A

Výluka

POZOR! Uzavírka v Rovensku pod Troskami

12/04/17

Vážení cestující,

 

informujeme vás, že z důvodu úplné uzavírky sil.č. II/282 v Rovensku p.Tr. (rekonstrukce mostu ev.č. 282-005, mezi Podtýnem a ul. Na Týně) v termínu od 18. dubna do 31. srpna (odhad) budou v platnosti výlukové jízdní řády.

 

Dopravní opatření pro jednotlivé linky:

Linka 358 | Turnov - Rovensko p.Tr.:

Všechny spoje zastaví navíc na náhradní zastávce Rovensko p.Tr.,,Na Týně, odkud bude možné přestoupit na linku 553 do Holenic a Lomnice n.Pop., která odjíždí ze zastávky Rovensko p.Tr.,Podtýn (vzdálené cca 300 m, cca 5 minut).

Výlukový jízdní řád linky 358 ke stažení zde.

 

Linka 542 | Troskovice - Rovensko p.Tr. - Semily:

Spoje budou vedeny odklonovou trasou přes Křečovice a dojde k časovým úpravám, Z důvodu zachování návazností na Zeleném Háji a příjezdu školního spoje ke škole v Rovensku nebude přípoj mezi linkami 353 a 542 v ranních hodinách (= nebude zachován přestup od Troskovic na autobus do Rovenska pod Troskami, cestující však v Borku mohou přestoupit na vlak).

Výlukový jízdní řád linky 542 ke stažení zde.

 
Linka 553 | Rovensko p. Tr. - Holenice - Lomnice n.Pop.:
S výjimkou spojů č. 3, 4, 12 a 17 bude linka ukončena v zastávce Rovensko p.Tr.,,Podtýn, odkud bude možné přestoupit na linku 358 do Turnova, která odjíždí ze zastávky Rovensko p.Tr.,,Na Týně (vzdálené cca 300 m, cca 5 minut). Spoje 3, 4, 12 a 17 budou vedeny objízdnou trasou přes Křečovice. I na této lince dojde k časovým úpravám.

Výlukový jízdní řád linky 553 ke stažení zde.

 

Linka 591 | Semily - Chuchelna - Rovensko p.Tr. - Jičín (cyklobus):

Po dobu uzavírky bude linka odkloněna přes Volavec a Roudný. Zastávka Rovensko p.Tr.,Václaví nebude obsluhována.

 
Žádáme cestující, aby změnám ve veřejné dopravě věnovali svou pozornost.

vytisknout

 zpět