velikost textu: A A A

Výhody IDOL

•  POHODLNÉ A RYCHLÉ CESTOVÁNÍ VEŘEJNÝMI DOPRAVNÍMI PROSTŘEDKY (Linkové autobusy, prostředky MHD a osobní a spěšné vlaky)
•  CESTOVÁNÍ POUZE S JEDNÍM JÍZDNÍM DOKLADEM
•  CENOVĚ VÝHODNÉ CESTOVÁNÍ
•  CESTOVÁNÍ S VYUŽITÍM BENEFIT PROGRAMU

a to pouze s jediným předpokladem – vlastnit bezkontaktní čipovou kartu opuscard!
 
 
 
Vlastníkům opuscard nabízí IDOL všechny výše uvedené výhody, které zcela jistě zvýší mnohonásobně komfort cestování veřejnými dopravními prostředky.
 
Karta opuscard zajistí rychlé a pohodlné odbavení a to ve všech prostředcích veřejné dopravy – v příměstských autobusech, ve vlacích ČD a v MHD na území Libereckého kraje. S elektronickým jízdním dokladem nahraným na opuscard lze cestovat bez dalšího nakupování papírových jízdenek, tedy pohodlněji a především pak levněji. 
Elektronické jízdní doklady nabízí mnoho možností dle potřeb cestujících, které jsou finančně výhodnější než jednotlivé papírové jízdenky.
Dalším nemalým bonusem je Benefit program, který nabízí vlastníkům opuscard širokou škálu slev v mnoha obchodních sítích či na vstupy do sportovních nebo kulturních zařízení. Více naleznete na www.benefitprogram.cz.
   
Neváhejte a pořiďte si svoji opuscard co nejdříve. Šetříte tak své finance, které můžete využít na cokoli jiného než je právě cestování veřejnou dopravou!
 

vytisknout

 zpět