velikost textu: A A A

Výluka

Nepřetržitá výluka v úseku Kořenov - Harrachov

22/09/15

Provozovatel dráhy SŽDC, s. o. informuje, že až do 19. listopadu 2015 do 15:30 hod. bude pokračovat nepřetržitá výluka v úseku Kořenov - Harrachov na trati 036 Liberec - Tanvald - Szklarska Poręba Górna. Původní termín ukončení výluky byl 30. září 2015.

Důvodem prodloužení této výluky je výstavba výhybny v Harrachově.

Dopravci České dráhy, a. s. a GW Train Regio a. s. proto musí přistoupit k následujícím opatřením:

Provoz vlaků ČD, a. s. je ve vyloučeném úseku přerušen.
Cestující z Kořenova do Harrachova a opačně mohou využít návaznou autobusovou linku 670943, která ale jede v odchylných časech od jízdního řádu vlaků a zastavuje na zastávkách dle svého jízdního řádu.
V autobusech budou cestující odbaveni dle pravidel integrovaného dopravního systému Libereckého kraje IDOL. V autobusech linky číslo 670943 jedoucích z/do Kořenova od/k návazným vlakům jsou také uznávány jízdní doklady Českých drah, vydané dle tarifu TR 10 - tyto jízdní doklady je možné zakoupit v osobních pokladnách v železničních stanicích nebo ve vlaku.

Vlaky dopravce GW Train Regio a. s.
Do 26. 10. 2015 jsou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Kořenov - Harrachov,,sklárna - Jakuszyce a opačně. Ve stanici Jakuszyce bude umožněn přestup do/z vlaků GW Train Regio a.s. do/z Szklarska Poręba Górna.
Ve dnech 27. 10. - 19. 11. 2015 jsou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Kořenov - Harrachov,,sklárna - Szklarska Poręba Górna a opačně.

Upozornění
Po dobu výluk nebude v úseku s náhradní autobusovou dopravou garantována služba uvedená v jízdním řádu u jednotlivých vlaků - tzn. "Rozšířená přeprava spoluzavazadel".
Přeprava kočárků bude možná pouze do vyčerpání kapacity autobusu náhradní dopravy.

 


Za komplikace způsobené výlukou se omlouváme.

Výlukový jízdní řád ke stažení zde
Jízdní řád linky 670943 ke stažení zde
 

vytisknout

 zpět