velikost textu: A A A

Výluka

POZOR! Uzavírka České mládeže v Liberci (nová aktualizace od 25.8.)

25/06/18

(Aktualizace termínů uzavírek od 25. srpna pro linky 80, 86, 270 a 740. Informace o dopadu na linky MHD Liberec naleznete zde.)

Vážení cestující,

 

z důvodu (jednosměrné úplné) uzavírky ulice České mládeže v Liberci (ve směru z průmyslové zóny) v termínu od 1. července do cca 14. října 2018 je nutné přijmout ve veřejné dopravě následující výluková opatření:

Linka 80 pojede od 25. srpna cca do 30.9. (z důvodu uzavírky okružní křižovatky České mládeže x Kubelíkova x Průmyslová) po objízdné trase ul.Ještědská (podél tramvajové trati)

Linka 86 pojede od 25. srpna cca do 30.9. (z důvodu uzavírky okružní křižovatky České mládeže x Kubelíkova x Průmyslová) po objízdné trase ul.Ještědská (podél tramvajové trati)

Linka 270 pojede od 25. srpna cca do 30.9. (z důvodu uzavírky okružní křižovatky České mládeže x Kubelíkova x Průmyslová) po objízdné trase ul.Ještědská (podél tramvajové trati)

Linka 440 pojede ve směru z průmyslové zóny ze zastávky Liberec,,Průmyslová do zastávky Liberec,,aut.nádr. (ulicemi Kubelíkova, Ještědská, Hanychovská...)

  • jízdní řád ke stažení zde (pozn.: Platnost do 8.7. je z důvodu souběžně konané uzavírky v Jablonném v Podještědí. Od 9.7. se opatření v Liberci nezmění.)

Linka 645 pojede ve směru z průmyslové zóny ze zastávky Liberec,,Průmyslová do zastávky Liberec,Růžodol I (ráno a odpoledne), resp. do zastávky Liberec,,Fügnerova (večer).

Po dobu trvání uzavírky v Krásné Studánce (od 1. července cca do konce července) bude omezena obslužnost zastávek v Pavlovicích a v Krásné Studánce.

Linka 659 pojede ve směru z průmyslové zóny ze zastávky Liberec,,Průmyslová do zastávky Mníšek,křiž. (ráno a odpoledne), resp. do zastávky Liberec,Pavlovice,křiž. (večer).

Po dobu trvání uzavírky v Krásné Studánce (od 1. července cca do konce července) bude omezena obslužnost zastávek v Pavlovicích a v Krásné Studánce.

Linka 669 pojede ve směru z průmyslové zóny ze zastávky Liberec,,Průmyslová do zastávky Liberec,,Stračí, resp. do zastávky Mníšek,křiž. (posilové spoje navazující ve Frýdlantu na přípoj ve směru Višňová - Černousy).

Po dobu trvání uzavírky v Krásné Studánce (od 1. července cca do konce července) bude omezena obslužnost zastávek v Pavlovicích a v Krásné Studánce.

Linka 689 pojede ve směru z průmyslové zóny ze zastávky Liberec,,Průmyslová do zastávky Liberec,Bedřichovka (ráno a odpoledne), resp. do zastávky Liberec,,aut.nádr. (večer).

Linka 740 pojede ve směru z průmyslové zóny v opačném směru ze zastávky Lberec,,Banskobystrická (resp. od 25.8. do 30.9. ze zastávky České mládeže) přes zast. Liberec,,U Slunného potoka do zastávky Liberec,,průmyslová zóna JIH a odtud (přes Pilínkov) do Vratislavic nad Nisou.

 
Informace o opatřeních v MHD naleznete zde.

Informační letáček se schématem ve formátu pdf stáhnete zde.

Všechny linky ve směru z průmyslové zóny vynechají zastávku Garáže ČSAD.  

Žádáme cestující, aby věnovali změnám ve veřejné dopravě zvýšenou pozornost.

 

vytisknout

 zpět