velikost textu: A A A

Výluka

Uzavírka třídy Dr. M. Horákové v Liberci

09/05/18

Vážení cestující,

Z důvodu uzavírky třídy Dr. M. Horákové v Liberci od pondělí 14.5.2018 cca do poloviny prosince dojde v linkové i městské autobusové dopravě k následujícím opatřením:
Všechny dotčené linky MHD č.13, 20, 24, 26, 31, 33, 37, 57, 60 a noční linka 90 a spoje příměstských a regionálních linek 81 (Liberec - Hodkovice - Český Dub); 159 (Liberec - Rychnov); 340 (Liberec - Hodkovice - Turnov) a část spojů linky 360 (Liberec - Mladá Boleslav) budou v úseku mezi zastávkami Košická a Rochlice vedeny po objízdné trase přes sídliště Rochlice II.
Spoje příměstských a regionálních linek zastaví náhradou za neobslouženou zastávku Liberec,Čechova v zastávce MHD Dobiášova.
Část spojů linky 360 pojede z autobusového nádraží po silničním průtahu a ul.České Mládeže až do zastávky Kamenická, kde zastaví v zastávce MHD před křižovatkou (ve směru od OC NISA), dále pojede po pravidelné trase.
Spoje linky 360 ve směru do Liberce budou mít zastávky Rochlice, Dobiášova a Košická (popř. Fügnerova) pouze pro výstup - cestu do některé z těchto zastávek je nutno nahlásit řidiči již během nástupu v rámci odbavení !
Věnujte prosím pozornost výlukovým jízdním řádům - u části spojů dochází k posunům časů odjezdů cca o 3 minuty dříve.

Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení

Výlukový jízdní řád linky 81 ke stažení

Výlukový jízdní řád linky 159 ke stažení

Výlukový jízdní řád linky 340 ke stažení

Výlukový jízdní řád linky 360 ke stažení

vytisknout

 zpět