velikost textu: A A A

Výluka

Denní uzavírky v Jablonném v Podještědí

15/02/18

Vážení cestující,

od pondělí 19.2. do úterý 15.5.2018 (předpokládaný termín) budou probíhat vždy v pracovní dny v době od 8:00 do 17:00 hod.  uzavírky ulice Zdislavy z Lemberka v Jablonném v Podještědí.
V tomto období autobusy pravidelné linkové dopravy vynechají zastávku Jablonné v Podj.,Zdislavy z Lemberka. Cestující musejí použít zastávku u žel.stanice. 

Výjimkou budou "školní" spoje linky 265 s odjezdem v 14:15 ze zastávky Jablonné v Podj.,škola směr Velký Valtinov - Postřelná a linky 272 s odjezdem v 13:00 ze zastávky Jablonné v Podj.,Zdislavy z Lemberka směr Heřmanice, kterým bude umožněn průjezd. Vlivem stavebních prací však může docházet ke zpoždění těchto spojů. 

Spoje, které pokračují dále směr Rynoltice - Liberec, popř. Stráž p.R., budou mít v zastávce Jablonné v Podj.,žel.st. mírně upravené časy odjezdů (zpravidla o 1 - 3 min.později).

V době do 8:00 a od 17:00 v pracovní dny a po celý den o víkendech bude průjezd ulicí Zdislavy z Lemberka zachován, zastávka autobusů však bude posunuta cca 100 metrů severovýchodně do blízkosti křižovatky s ul.Alšova, tj. ke hřbitovu.

 

Výlukové jízdní řády:

Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení

vytisknout

 zpět