velikost textu: A A A

Výluka

Uzavírka žel.přejezdu v Hejnicích

06/05/21

Vážení cestující, 

z důvodu uzavírky železničního přejezdu na silnici III/29015 v Hejnicích směrem do Lázní Libverda od pondělí 10.5. do pátku 14.5.2021 platí výlukové jízdní řády na linkách 650, 651 a 659 IDOL. Objízdná trasa pro autobusy v úseku Hejnice – Lázně Libverda a opačně povede přes Lužec po silnicích II/290 a III/29013. 

Na lince 650 (Frýdlant – Raspenava – Hejnice – Bílý Potok,Smědava) spoje č.2 (po 4.hod. ráno) a 23 (po 21.hod. večer) vynechají zajížďku z Hejnic do Lázní Libverdy a vyčkají na čas pravidelného odjezdu v Hejnicích, aut.st. 
 
Na lince 651 (Frýdlant – Raspenava – Hejnice – Nové Město p.Smrkem) pojedou téměř všechny spoje mezi Hejnicemi a Lázněmi Libverda po objízdné trase přes Lužec. Výjimkou je ranní spoj č.5 z Raspenavy do Lázní Libverda, který z časových důvodů Hejnice zcela vynechá a ze zastávky Raspenava,žel.zast.Luh pojede rovnou do Lázní Libverda. Cestující z Raspenavy do Hejnic mohou využít souběžný spoj linky 650 do Bílého Potoka.  
U většiny ostatních spojů se mění časy odjezdů spojů v jednotkách minut, nejvýše o 5 minut. Možnosti přestupů v Hejnicích, Raspenavě, Frýdlantu i Novém Městě zůstávají zachovány. 
 
Na lince 659 (Liberec – Raspenava – Hejnice – Nové Město p.Smrkem) opět pojedou téměř všechny spoje mezi Hejnicemi a Lázněmi Libverda po objízdné trase přes Lužec. Výjimkou je spoj č.2 po 4:30 ráno, který Hejnice zcela vynechá a z Lázní Libverda pojede
přímo do Raspenavy. Cestující z Hejnic do Raspenavy a Liberce použijí posilový spoj č.4. (odjezd z Hejnic v 4:42).
 
Omlouváme se za možné komplikace a děkujeme za pochopení.
 
Výlukové jízdní řády ke stažení:
 

vytisknout

 zpět