velikost textu: A A A

Informační letáčky, brožurky a publikace

Zde si můžete stáhnout praktické informační pomůcky pro cestování v Libereckém kraji, zejména s IDOL.

Informační skládačka IDOL/OPUSCARD 2018
V tomto materiálu najdete vše potřebné, co chcete vědět o cestování v IDOL. V papírové podobě získáte skládačku v kancelářích dopravců, v pokladnách na nádraží a v infocentrech v Libereckém kraji. 

 

 

 

 

Jedeme přes Lužické hory
Nová nabídka přeshraničního spojení rozšiřuje možnosti poznávání turisticky atraktivní lokality Lužických hor. Díky garantovaným návaznostem o víkendech turistické sezóny vzniklo autobusové spojení Nový Bor - Jablonné v Podještědí - Petrovice - Oybin - Zittau. 
Praktický letáček se zjednodušeným jízdním řádem a tipy vám bude dobrým pomocníkem přio cestování.
 

 

 

 

Linka 141 Liberec - Jablonec po nové trase!
Od 1. 6. 2018 se otevírá mezi Libercem a Jabloncem nad Nisou nová přeložka, která výrazně zrychlí a zlepší spojení mezi městy. Linka 141 využívá tuto trasu a výrazně se mění jízdní řád. Informační letáček je zjednodušený souhrnný jízdní řád - praktická pomůcka pro cestující využívající nové spojení.    

 

 

 

Na Českolipsku a Novoborsku přepravujeme jízdní kola
V sezóně 2018 přinášíme cyklistům novinku v podobě vleku na jízdní kola na vybraných spojích linek 452 a 461. Informační letáček Vás seznámí s novou dostupností Kamenického Šenova a dalších tipech přepravy kol do Lužických hor.
  

 

 

 

 

Přímé rychlíky Praha - Harrachov
Informační letáček Vás seznámí s novinkou, která od 14. dubna zlepšuje víkendová spojení Prahy a Středočeského kraje s turistickou oblastí Krkonoš. 

 

 

 

 

 

Síťové jízdenky IDOL a Euro-Nisa-Ticket
Potřebujete cestovat po celém Libereckém kraji, nebo si udělat výlet v česko-německo-polském Euroregionu Nisa? Praktický přehled o nabídce celosíťových jízdenek si nyní mužete prohlédnout v našem letáčku. 

 

 

 

 

 

Výhodné cestování - děti do 15 let
Letáček je praktickým průvodcem při hledání nejvýhodnější nabídky jízdného pro děti a žáky od 6 do 15 let. Co je potřeba k získání žákovského průkazu a Opuscard, nebo jak využívat cenovou nabídku "dítě".

 

 

 

 

 

Nové linky v integrované dopravě IDOL
Dopravce Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí (KAD spol. s r.o. Vrchlabí) se na 7 linkách zapojuje do jednotného tarifního systému. Seznam linek a integrované úseky v praktickém letáčku.

 

 

 


 

Zimní doprava do hor - Tanvaldsko, východní část Krkonoš
Praktická pomůcka pro snadné využívání veřejné dopravy při zimních turistice. Zjednodušené jízdní řády a tipy na dopravní spojení u vybraných linek a spojů.

 

 

 

 

 

Výstup hlaste zvonkem!
Informační letáček o novince v organizaci zastavování linkových autobusů v síti IDOL. Popis a příklady pro cestujcící jak postupovat.

 

 

 

 

 

Nové spojení linkou 150 Jablonec nad Nisou - Hodkovice nad Mohelkou
Praktická informační pomůcka pro cestující využívající nové spojení linkou 150. Zjednodušený jízdní řád, tipy a návody pro efektivní využívání veřejné dopravy v tarifu IDOL.

 

 

 

 

 

Rychlíky Českých drah nově v Tarifu IDOL
Skládačka o rozšíření platnosti jízdenek IDOL. Praktické informace a rady jak využívat novou nabídku v rychlících.

 

 

 

 

 

 

 

Archiv - níže uvedené letáčky již nejsou časovou platností aktuální:  

Cestujte snadno k turistickým cílům - Českolipsko 2017.
Skládačka obsahuje řadu tipů na výlety veřejnou dopravou. Zjednodušené jízdní řády s platností od 1.7. do 30.9. 2017 

Cestujte snadno k turistickým cílům - Jizerské hory a západní Krkonoše 2017
Skládačka obsahuje řadu tipů na výlety pravidelnou i nostalgickou veřejnou dopravou. Zjednodušené jízdní řády s platností od 1.7. do 30.9. 2017 

Cestujte snadno k turistickýcm cílům - Český ráj 2017
Skládačka obsahuje řadu tipů na výlety pravidelnou i nostalgickou veřejnou dopravou. Zjednodušené jízdní řády s platností od 1.7. do 31.8. nebo 30.9. 2017 

vytisknout

 zpět