velikost textu: A A A

Informační letáčky, brožurky a publikace

Zde si můžete stáhnout praktické informační pomůcky pro cestování v Libereckém kraji, zejména s IDOL.

 

S platností od 1. září 2018 se mění Tarif IDOL a Smluvní přepravní podmínky IDOL. Ke změnám je vydán soubor 3 informačních letáčků stručně popisující změny pro skupiny cestujících s nárokem na slevu (děti, studenti, senioři). Dále obecné informace o nové nabídce jízdného a propojení jízdného IDOL v provozech MHD. Praktické letáčky ve formátu pdf si můžete stáhnout kliknutím na náhled titulní strany.

             

 

     

 

 

 

 

EURO-NISA-Ticket
Vydejte se na výlety po Libereckém kraji i německém a polském příhraničí. Praktický letáček Vás stručně seznámí s výhodami mezinárodní turistické jízdenky, která je pro cestující z Česka cenově velmi přívětivá. 

 

 

 

 

 

Svezte se až k oblakům - sezóna 2018
Jízdní řád sezónních turistických linek na Zlaté návrší - nejvyšší bod veřejné dopravy v Libereckém kraji. 

 

 

 

 

 

Informační skládačka IDOL/OPUSCARD 2018
V tomto materiálu najdete vše potřebné, co chcete vědět o cestování v IDOL. V papírové podobě získáte skládačku v kancelářích dopravců, v pokladnách na nádraží a v infocentrech v Libereckém kraji.
POZOR! Platnost tohoto letáku zkrácena do 31.8.2018 (z důvodu změny Tarifu IDOL od 1.9.2018) 

 

 

 

 

Jedeme přes Lužické hory
Nová nabídka přeshraničního spojení rozšiřuje možnosti poznávání turisticky atraktivní lokality Lužických hor. Díky garantovaným návaznostem o víkendech turistické sezóny vzniklo autobusové spojení Nový Bor - Jablonné v Podještědí - Petrovice - Oybin - Zittau. 
Praktický letáček se zjednodušeným jízdním řádem a tipy vám bude dobrým pomocníkem přio cestování.
 

 

 

 

Linka 141 Liberec - Jablonec po nové trase!
Od 1. 6. 2018 se otevírá mezi Libercem a Jabloncem nad Nisou nová přeložka, která výrazně zrychlí a zlepší spojení mezi městy. Linka 141 využívá tuto trasu a výrazně se mění jízdní řád. Informační letáček je zjednodušený souhrnný jízdní řád - praktická pomůcka pro cestující využívající nové spojení.    

 

 

 

Na Českolipsku a Novoborsku přepravujeme jízdní kola
V sezóně 2018 přinášíme cyklistům novinku v podobě vleku na jízdní kola na vybraných spojích linek 452 a 461. Informační letáček Vás seznámí s novou dostupností Kamenického Šenova a dalších tipech přepravy kol do Lužických hor.
  

 

 

 

 

Přímé rychlíky Praha - Harrachov
Informační letáček Vás seznámí s novinkou, která od 14. dubna zlepšuje víkendová spojení Prahy a Středočeského kraje s turistickou oblastí Krkonoš. 

 

 

 

 

 

 

Nové linky v integrované dopravě IDOL
Dopravce Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí (KAD spol. s r.o. Vrchlabí) se na 7 linkách zapojuje do jednotného tarifního systému. Seznam linek a integrované úseky v praktickém letáčku.

 

 

 


 

 Výstup hlaste zvonkem!
Informační letáček o novince v organizaci zastavování linkových autobusů v síti IDOL. Popis a příklady pro cestujcící jak postupovat.

 

 

 

 

 

Nové spojení linkou 150 Jablonec nad Nisou - Hodkovice nad Mohelkou
Praktická informační pomůcka pro cestující využívající nové spojení linkou 150. Zjednodušený jízdní řád, tipy a návody pro efektivní využívání veřejné dopravy v tarifu IDOL.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Archiv - níže uvedené letáčky již nejsou časovou nebo tarifní platností aktuální: 

 

Síťové jízdenky IDOL a Euro-Nisa-Ticket (platnost tarifu do 31.8.2018)
Potřebujete cestovat po celém Libereckém kraji, nebo si udělat výlet v česko-německo-polském Euroregionu Nisa? Praktický přehled o nabídce celosíťových jízdenek si nyní mužete prohlédnout v našem letáčku.

Zimní doprava do hor - Tanvaldsko, východní část Krkonoš 2018
Praktická pomůcka pro snadné využívání veřejné dopravy při zimních turistice. Zjednodušené jízdní řády a tipy na dopravní spojení u vybraných linek a spojů.

Rychlíky Českých drah nově v Tarifu IDOL (platnost tarifu do 31.8.2018)
Skládačka o rozšíření platnosti jízdenek IDOL. Praktické informace a rady jak využívat novou nabídku v rychlících.

Výhodné cestování - děti do 15 let (platnost tarifu do 31.8.2018)
Letáček je praktickým průvodcem při hledání nejvýhodnější nabídky jízdného pro děti a žáky od 6 do 15 let. Co je potřeba k získání žákovského průkazu a Opuscard, nebo jak využívat cenovou nabídku "dítě".

Cestujte snadno k turistickým cílům - Českolipsko 2017.
Skládačka obsahuje řadu tipů na výlety veřejnou dopravou. Zjednodušené jízdní řády s platností od 1.7. do 30.9. 2017 

Cestujte snadno k turistickým cílům - Jizerské hory a západní Krkonoše 2017
Skládačka obsahuje řadu tipů na výlety pravidelnou i nostalgickou veřejnou dopravou. Zjednodušené jízdní řády s platností od 1.7. do 30.9. 2017 

Cestujte snadno k turistickýcm cílům - Český ráj 2017
Skládačka obsahuje řadu tipů na výlety pravidelnou i nostalgickou veřejnou dopravou. Zjednodušené jízdní řády s platností od 1.7. do 31.8. nebo 30.9. 2017 

vytisknout

 zpět