velikost textu: A A A

Výluka

Výluky na železnicích v Lužických horách

24/04/16

Vážení cestující,

od pondělí 25.4.2016, 8:50 hod. do pondělí 13.6.2016, 23:59 hod. se koná nepřetržitá výluka na trati 081 v úseku mezi stanicemi Mlýny a Rumburk. V uvedeném úseku je zajištěna náhradní autobusová doprava, která však s ohledem na odlišné vedení silničních komunikací a železničních tratí neobsluhuje všechny stanice a zastávky.

Vlaky linky U8 ukončí/ zahájí jízdu ve stanici Jedlová, odkud není dále zajištěna náhradní doprava ve směru Rumburk!
Přestup na náhradní dopravu je nutný ve stanici Mlýny. Autobusy náhradní dopravy neobsluhují stanice Kytlice (vyjma ranních spojů) a Jedlová.
 Náhradní doprava je organizována podle výlukového jízdního řádu.

Vlaky linky R22 Kolín - Rumburk/ Šluknov budou po dobu výluky nahrazeny v úseku Svor - Rumburk/ Šluknov a opačně autobusy náhradní dopravy. Vlaky linky R22 Kolín - Rumburk/ Šluknov jsou vedeny do/ ze stanice Jedlová, kde není zajištěna náhradní doprava dále ve směru Rumburk. Přestup na náhradní dopravu je nutný ve stanici Svor. Náhradní doprava neobsluhuje stanici Jedlová!
Náhradní doprava je organizována podle výlukového jízdního řádu.

Přestup mezi vlaky linky L4 Česká Lípa - Jedlová a U8 Děčín - Rumburk je zajištěn autobusy náhradní dopravy v úseku Svor - Rybniště a opačně. Vlaky linky L4 Česká Lípa - Jedlová jsou vedeny do/ ze stanice Jedlová. Ve stanici Jedlová není zajištěn přestup na/ z autobusů směr Rumburk!
 Náhradní doprava je organizována podle výlukového jízdního řádu.

Vlaky Os 6020 a Os 6008 bude nahrazen v úseku Svor - Rumburk/ Šluknov autobusy náhradní dopravy. Vlaky jízdu ukončí ve stanici Jedlová, kde není zajištěna náhradní doprava dále ve směru Rumburk. Na náhradní dopravu je nutno přestoupit ve stanici Svor.
Náhradní doprava je organizována podle výlukového jízdního řádu.

Dopravce České dráhy a.s. se omlouvá za komplikace a děkuje za pochopení
 

vytisknout

 zpět