velikost textu: A A A

Aktualita

AKTUALIZACE 25.5, 6:00. Výluková opatření ve veřejné dopravě v souvislosti s COVID-19

25/05/20

Postupné rozvolňování restriktivních opatření pokračuje a další vlna obnovy provozu nám v příštím týdnu vrátí na trasy více dálkových autobusových spojů.
Podrobnější přehled najdete v aktualitě 


 

V pondělí 25.5. nastává další uvolnění restriktivních opatření. Mimo jiné návrat alespoň části dětí do škol, ale zejména další kroky v posilování MHD v Liberci a Jablonci nad Nisou a ukončení výluky linky 11 spojující obě města.


Od pátku 22.5.2020 se obnovuje provoz vlaků na tratích 030 Liberec - Jaroměř v úseku Stará Paka - Jaroměř, na trati 046 Stará Paka - Lomnice nad Popelkou se v pracovní dny obnovuje jeden odpolední pár vložených vlaků, na trati 064 Mšeno - Lomnice nad Popelkou se obnovují vlaky v úseku Mladějov v Čechách - Lomnice nad Popelkou.
Zároveň přinášíme zjednodušený přehled plánovaného hramonogramu obnovy vlaků v Libereckém kraji ve formě excelové tabulky.
 

 


S částečným zahájením školního vyučování se od pondělí 25.5. obnovují vybrané školní spoje. Více informací a přehled linek, kde dochází ke změnám najdete v aktualitě na našem webu.
Zároveň přinášíme celkový přehled změn v nabídce autobusových linek v excelové tabulce ke stažení.

 

 

vytisknout

 zpět