velikost textu: A A A

Aktualita

Nová zastávka v Turnově - Maškově zahradě

15/10/15

 

 

Vážení cestující,

od 1. 11. 2015 bude upraven režim provozu v okolí nové víceúčelové sportovní haly v Turnově - Maškově zahradě. V okolí byly vybudovány nové komunikace i obousměrná zastávka veřejné linkové autobusové dopravy. Ta ponese nově název Turnov, Maškova zahrada. Původní jednosměrná zastávka s tímto názvem se přejmenuje na Turnov, Sobotecká.

 

 Na linkách 306 Turnov - Kacanovy a 355 Turnov - Všeň - Vyskeř/Hubálov bude od začátku listopadu upraveno trasování přes novou zastávku Turnov, Maškova zahrada (kolem haly). Od změny jízdních řádů 13. 12. 2015 zde bude navíc doplněno zastavování u všech spojů obou zmíněných linek PAD.

 

Linka MHD Turnov č. 301 (Turnov - Pelešany - Turnov) bude novou zastávku Maškova zahrada obsluhovat podobně jako linky PAD.

 

Linky MHD Turnov č. 302 (tzv. Plusák) a 322 (víkendová) se již nebudou otáčet na nevyhovující ploše poblíž železniční zastávky, ale přes zastávku Sobotecká obslouží zastávku Maškova zahrada a otočí se blokově. 

 

Věříme, že nová zastávka i rozšíření počtu zastavujících spojů od nových jízdních řádů zlepší veřejnou dopravu na Turnovsku.

vytisknout

 zpět