velikost textu: A A A

Výluka

Uzavírka přejezdu v Košťálově

21/08/15

Vážení cestující,

 

vzhledem k současnému budování kanalizace v Košťálově – Kundraticích (víkendové překopy - viz předchozí aktualita) a uzavírce přejezdu v Košťálově již není možné z pohledu jízdního řádu zajistit obsluhu Košťálova linkou 980 Rokytnice n. Jiz. – Jilemnice – Lomnice n. Pop. – Jičín – Mladá Boleslav - Praha v čase těchto souběhů uzavírek (tedy od pátku 13:00 do nedělního večera), kdy autobusy musí jet po objízdné trase přes Tample a Roztoky u Jilemnice. Nejbližší zastávka v čase souběhu uzavírek pro Košťálov je v Libštátě na náměstí, odkud pojedou autobusy Komorou na Lomnici n. Pop. Od pondělí do pátku 13:00 budou spoje zastavovat v zastávce Košťálov,,záv.Trevos.

 

Výlukový jízdní řád linky 980 je k dispozici zde.

 

Další dotčenou linkou je 167 221 dopravce ČSAD Střední Čechy ve stejné trase, kde bude na základě rozhodnutí dopravce pravděpodobně přistoupeno k podobným opatřením.

 

Toto opatření je v platnosti již od 21. 8. 2015 od 13:00 až do ukončení prací na přejezdu/v Kundraticích. Podle časového harmonogramu, by měla uzavírka přejezdu skončit 2. 9. 2015.

 

Omlouváme se cestujícím za komplikace způsobené souběhem uzavírek.

vytisknout

 zpět