velikost textu: A A A

Výluka

Uzavírka ve Víchové n. Jiz.

29/07/15

Vážení cestující,

 

od pondělí 3. 8. 2015 pravděpodobně do 2. 10. 2015 bude uzavřen průjezd Víchovou n. Jiz. směrem na Víchovskou Lhotu. Z tohoto důvodu je nutné vydat výlukový jízdní řád linky 946 Víchovská Lhota – Jilemnice – Poniklá – Jestřabí v Krk.

 

Popis dopravních opatření:

·         Všechny spoje do Víchovské Lhoty se budou otáčet již v zastávce Víchová. n.Jiz.,,škola

·         Obsluha zastávky Víchová n.Jiz.,Vích.Lhota.,host. nebude zajištěna

·         Obsluha zastávky Víchová n.Jiz.,Vích.Lhota,hor.část. bude zajištěna pouze spoji od/do Jestřabí v Krk. Cestující z Jilemnice do Víchovské Lhoty nejsou penalizováni vyšší cenou jízdného při jízdě oklikou.

·         Spoje 11 (13:40 směr Víchovská Lhota) a 22 (13:30 směr Jestřabí v Krk.) jsou sloučeny do jednoho s odjezdem v 13:25, který se zajede otočit do Víchové n. Jiz. ke škole, vrátí se na hlavní silnici I/14 a pokračují směr Poniklá.

·         Spoje 13 (15:20 směr Víchovská Lhota) a 16 (15:30 směr Poniklá) jsou sloučeny do jednoho s odjezdem v 15:25, který se zajede otočit do Víchové n. Jiz. ke škole, vrátí se na hlavní silnici I/14 a pokračují směr Poniklá.

o   Oba sloučené spoje budou v Jilemnici na autobusovém nádraží odjíždět po dobu uzavírky ze stanoviště č. 11.

o   Cestující do Poniklé a Jestřabí v Krk. nejsou penalizováni vyšší cenou jízdného při zajížďce spoje do Víchové n. Jiz. ke škole.

·         Spoj 15 zajede při cestě z Jestřabí v krk. a Poniklé ke škole ve Víchové n. Jiz., aby zajistil odpolední spojení do Jilemnice.

·         Spoje 9 a 15 v Křížlicích není nutné po dobu uzavírky objednávat (RadioBus) – automaticky pojedou až do/z Víchovské Lhoty.

POZOR! Školní spoj 4 (7:00 z Víchovské Lhoty) je sloučen se spojem 3 a odjede ze zastávky Víchová n.Jiz.,,škola o 7 min dříve (7:00 místo 7:07) – uzavírka zasahuje do školního roku.

 

Výlukový jízdní řád je ke stažení zde.

vytisknout

 zpět