velikost textu: A A A

Výluka

Mimořádná uzavírka ve Volfarticích u České Lípy

04/06/19

(aktualizace 7.6.2019)

Vážení cestující,

z důvodu havárie v rámci opravy silnice III/ 2627 v obci Volfartice u České Lípy jsou s platností od 4.6.2019 do odvolání všechny spoje linky 462 IDOL (500 462 Česká Lípa - Volfartice - Kamenický Šenov - Česká Kamenice) v úseku mezi zastávkami Volfartice,ObÚ - Nový Oldřichov, Mistrovice vedeny po objízdné trase přes Velkou Bukovinu. Zastávky Volfartice,bytovky a Volfartice,Nová Ves nebudou obslouženy.

Od neděle 9.6.2019 platí na lince výlukový jízdní řád. Z důvodu délky objízdné trasy v pracovních dnech nebude zajištěna část návazností na další směry v zastávkách Kamenický Šenov,nám. a Česká Kamenice,Pražská.

O víkendech návaznosti v těchto zastávkách budou zajištěny, avšak dochází k posunu odjezdů spojů z České Lípy o cca 6 minut dříve (s výjimkou prvního ranního spoje v sobotu a posledního večerního spoje v sobotu a v neděli).

Vzhledem k neznámému termínu odstranění následků havárie je platnost výlukového jízdního řádu nastavena do 31.8.2019. Jakmile dojde ke zprovoznění komunikace, bude platnost výlukového jízdního řádu ukončena.

Omlouváme se za možné komplikace a děkujeme za pochopení.

vytisknout

 zpět