velikost textu: A A A

Výluka

Výluky vlaků Trilex na trati 089 Liberec - Varnsdorf

27/02/19

Vážení cestující,

v průběhu měsíce března jsou předpokládány u vlaků Trilex na linkách L7 Liberec - Hrádek nad Nisou - Varnsdorf - Rybniště/ Seifhennersdorf a RE2 Liberec - Zittau - Dresden následující výluky na železniční trati:

1) od pondělí 4.3. do pátku 8.3.2019, vždy od 9:00 do 16:40 hod. výluka v úseku Hrádek nad Nisou – Chrastava z důvodu kácení a výřezu stromů.

Vlaky linek RE2 Dresden – Liberec a L7 Seifhennersdorf – / Rybniště – Zittau – Liberec budou na tomto traťovém úseku nahrazeny autobusy.  Upozorňujeme, že autobusy náhradní dopravy za spoje výchozí z Hrádku n.N. budou mít zpravidla dřívější odjezd.

Výlukový jízdní řád ke stažení

Zastávky náhradní autobusové dopravy:

Hrádek nad Nisou: před staniční budovou

Hrádek nad Nisou u mostu: autobusová zastávka v Doníně (pouze pro nástup ve směru Chrastava - Liberec)

Chotyně u mostu: autobusová zastávka u mostu

Bílý Kostel: autobusová zastávky „žel. zastávka”

Bílý Kostel: autobusová zastávka „škola"

Chrastava: autobusová zastávka u staniční budovy

V autobusech je přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol, možná pouze v omezeném rozsahu.

2) v sobotu 9.3. a v neděli 10.3.19  nepřetržitá výluka v úseku Arnsdorf (bei Dresden) – Bischofswerda – Neukirch (Lausitz) Ost.
Již od pátku 8.3.2019, cca. 20:30 hod., do pondělí 11.3.2019, cca. 4:10 hod., budou vlaky linek RE2 a RB61 Dresden – Zittau (– Liberec) nahrazeny autobusy v úseku Arnsdorf (bei Dresden) – Bischofswerda – Neukirch (Lausitz) Ost.
Vlaky linek RE1 a RB60 Dresden – Görlitz (– Węgliniec) budou nahrazeny autobusy v úseku Arnsdorf – Bischofswerda – Bautzen.
Od soboty 10.3.2019, cca. 20:30 hod., bude uzavřena i trať Dresden – Arnsdorf (bei Dresden). Vlaky budou nahrazeny autobusy v úsecích Dresden Hbf – Neukirch (Lausitz) Ost a Dresden Hbf – Bautzen.
Dejte, prosím, pozor na dřívější časy odjezdů ze stanic Dresden Hbf až Bischofswerda. Výlukový jízdní řád ke stažení

3) od pondělí 11.3. do pátku 15.3.19 2019, vždy od 8:55 do 16:55 hod., výluka v úseku Chrastava – Liberec z důvodu kácení a výřezu stromů.

Vlaky linek L7 Seifhennersdorf – / Rybniště – Zittau – Liberec a RE2 Dresden – Zittau – Liberec budou na tomto traťovém úseku nahrazeny autobusy.
Dejte, prosím, pozor na výlukový jízdní řad:
•       Autobusy neobsluhují zastávky Machnín hrad a Machnín. Jako náhrada slouží zastávka Liberec-Bedřichovka na rychlostní silnici.
•       Zastávku Chrastava-Andělská Hora obsluhuje mikrobus. U nádraží Chrastava se koná přestup do autobusu do Liberce nebo do vlaku směr Hrádek nad Nisou.
Dejte, prosím, pozor na dřívější odjezdy mikrobusu ze zastávky Chrastava-Andělská Hora.
•    V autobusech je přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol, možná pouze v omezeném rozsahu. V mikrobusu je přeprava jízdních kol vyloučena.

Výlukový jízdní řád ke stažení

Zastávky náhradní autobusové dopravy:

Chrastava: autobusová zastávka u staniční budovy

Chrstava-Andělská Hora: přímo u železniční zastávky

Liberec-Bedřichovka: autobusová zastávka na rychlostní silnici (náhradou za zastávky Machnín a Machnín hrad)

Liberec: před staniční budovou

4) od středy 20.3. do pátku 22.3.2019, vždy od cca. 8:30 hod. do cca. 13:20 hod. výluka v úseku Bischofswerda – Neukirch (L) Ost.
Vlaky linek RE2 a RB61 budou v tomto traťovém úseku nahrazeny autobusy. Odjezdy vlaků ze stanice Zittau budou posunuty na dřívější časy.

Výlukový jízdní řád ke stažení
 

Upozornění:

Vlak TLX 5250 (odjezd z Liberce v 8:38) odjede ze stanice Hrádek nad Nisou o 6 minut dříve.
Vlak TLX 5252 odjede z Liberce o 5 minut dřív, tj. už v 10:33; z Hrádku nad Nisou o 9 minut dříve.
Vlak TLX 5253 (odjezd z Dresden Hbf v 9:08) přijede do Liberce teprve v 11:39 hod., vlak nebude mít přípoj do směru Frýdlant v Č. a Tanvald.
Vlak TL 20946 (odjezd z Liberce v 11:32) se může zpozdit o cca 10 minut.

Omlouváme se za možné komplikace a děkujeme za pochopení

vytisknout

 zpět