velikost textu: A A A

Výluka

Uzavírka v Doksech

15/11/18

 Vážení cestující,

z důvodu uzavírky sjezdu z hlavní silnice I/38 na silnici II/270 / ulice Valdštejnská v Doksech od středy 21.11. do pondělí 26.11.2018 dojde k následujícím dopravním opatřením:

  • Autobusové linky ve směru od Dubé, Oken, Bezdězu a Mladé Boleslavi do Doks a opačně budou vedeny po objízdné trase okolo železniční stanice (kde budou mít zastávku). Ve směru do Doks,aut.st. navíc zastaví také v zastávce Doksy,Bílá Labuť.
  • Vybrané spoje linky 450 Nový Bor - Česká Lípa - Doksy  - Mladá Boleslav z důvodu eliminace časových ztrát a omezení dopravní zátěže ve městě Doksy nebudou zajíždět do zastávky Doksy,aut.st., ale pouze k železniční stanici. Jedná se o ranní spoj č.2 od Mladé Boleslavi do Nového Boru (na aut.st. mohou cestující pokračovat některým z regionálních spojů od Bezdězu, Oken či Dubé) a odpolední spoj č.3 z Nového Boru do Mladé Boleslavi (cestující z Doks,aut.st. do Mladé Boleslavi mohou použít předchozí spoj č.11, jehož odjezd bude posunut na 12:16 z České Lípy, resp. 12:40 z Doks,aut.st.
  • Spoje linek č.241, 280 a 282 ve směru od Mimoně pojedou ze zastávky Doksy,Lipové nám. přímo do zastávky Doksy,aut.st. s vynecháním zastávky Doksy,žel.st. Tuto zastávku obslouží spoje linek 280  a 282 až během následující jízdy směrem do Dubé. Obdobné opatření platí i pro jízdu v opačném směru.
  •  Spoj č.5 linky 282 z Dubé (odjezd posunut na 7:24) do Doks nebude po dobu výluky zajíždět do zastávky Doksy,škola, namísto toho zastaví v zastávce Doksy,Bílá Labuť (vzdálené asi 150 m).

Pozor: Časy odjezdů některých spojů se po dobu výluky mohou od pravidelných časů odjezdů lišit o 1 - 5 minut. Věnujte prosím pozornost níže uvedeným výlukovým jízdním řádům:

Linka 241 Doksy - Mimoň - Jablonné v Podj. - Liberec

Linka 250 Česká Lípa - DOksy - Bezděz - Bělá p.Bezdězem

Linka 253 Doksy - Ždírec - Doksy,Žďár

Linka 280 Jablonné v Podj. . - Mimoň - Doksy - Dubá - Praha

Linka 282 Dubá - Doksy - Mimoň

Linka 285 Doksy - Tachov - Dubá

Linka 450 Nový Bor - Česká Lípa - Doksy - Mladá Boleslav 

Omlouváme se za možné komplikace a děkujeme za pochopení

 

vytisknout

 zpět