velikost textu: A A A

Výluka

Výluka na trati Hrádek nad Nisou - Varnsdorf

28/06/18

Vážení cestující,

z důvodu výluky na železniční trati Zittau - Varnsdorf budou od 2.7. do 15.7.2018 všechny vlaky linky L7 (Trilex) nahrazeny autobusy ze stanice Seifhennersdorf, resp. Rybniště přes Varnsdorf a Zittau do Hrádku n.N. a zpět. V Hrádku n.N. je přestup mezi autobusem a vlakem.
Od 7.7. do 15.7.2018 budou všechny vlaky linek RE 2 a RB 61 Dresden – Zittau (– Liberec) nahrazeny autobusy mezi stanicemi Ebersbach (Sachs) a Zittau popř. Hrádek nad Nisou.

Dopravce si dovoluje upozornit na následující skutečnosti:

•    Většina náhradních autobusů pro linku L 7 jede mezi stanicemi Großschönau (Sachs) a Zittau přímo, neobsluhuje zastávku Mittelherwigsdorf.
•    Pro následující spoje z Liberce do Drážďan pojede přímý autobus z Hrádku n.N. do Ebersbachu: denně v 8:54 z Hrádka nad Nisou, o víkendech také  v 16:57 a 18:57 z Hrádku nad Nisou. U ostatních spojení ve směru do Drážďan je nutno použít z Liberce do Hrádku nad Nisou předchozí spoj o cca. 30 minut dříve.
•    Některé autobusy zastavují na zastávce Zittau Freudenhöhe, kde je možné přestoupit ze směru Varnsdorf do směru Drážďany a opačně.
 

Na konkrétní spojení odkazuje výlukový jízdní řád
 

Za případné nepříjemnosti se předem omlouváme.

vytisknout

 zpět