Upozorňujeme cestující, kteří se chystají využít vlakové spojení mezi Kořenovem/ Harrachovem a polskou Jelení Horou, že všechny vlakové spoje z české strany jsou ukončeny ve stanici Szklarska Poreba Górna. Pro další cestu je nutné přestoupit do vlaků polského dopravce Koleje Dólnoslaskie. Jízdní řád naleznete na http://www.kolejedolnoslaskie.eu/rozklad.php?trasa=jeleniagoraszklarska.
Současně upozorňujeme, že podle posledních dohod s polskými partnery nebudou provozovány vlaky 25461 (plánovaný odjezd v 5:37 z Kořenova) a 25464 (plánovaný příjezd v 22:19 do Kořenova), naopak vlaky 25470 (příjezd do Harrachova v 18:51) a 25471 (odjezd z Harrachova v 18:54) pojedou o sobotách a nedělích také v lednu a únoru.
Přehledné spojení Liberec -Tanvald - Harrachov - Szklarska Poreba - Jelenia Góra ve zjednodušené podobě naleznete na http://www.viamontregio.cz/files/files/1326372200_lnPch9M7.pdf.