velikost textu: A A A

Aktuality

Denní výluky v úseku Liberec - Mníšek u Liberce na trati č. 037

30/11/11

Vážení cestující.

Provozovatel dráhy Správa železniční dopravní cesty, s. o. informuje, že ve dnech 5., 6., 7., 8. a 9. prosince 2011 vždy od 8:10 hod. do 16:25 hod. proběhnou v úseku Liberec - Mníšek u Liberce - Raspenava na trati 037 Liberec - Černousy denní výluky.

Změna se týká vyloučeného úseku s náhradní autobusovou dopravou - dle původní informace SŽDC, s. o. měla být v tomto termínu výluka pouze v úseku Mníšek u Liberce - Raspenava.

Dopravce České dráhy, a. s. proto musí přistoupit k následujícím opatřením:
Všechny osobní vlaky budou v uvedených dnech a časech nahrazeny ve vyloučeném úseku náhradní autobusovou dopravou; vlak Os 6346 bude nahrazován v úseku Liberec - Mníšek u Liberce - Raspenava - Frýdlant v Čechách.

Umístění zastávek náhradní autobusové dopravy:

  • Liberec - Nákladní ulice před příjezdovou halou výpravní budovy
  • Stráž nad Nisou - na křižovatce ulic Oblouková a Neumannova u železničního přejezdu
  • Krásná Studánka - na silnici I/13 na zastávce MHD "Liberec, Krásná Studánka, kovárna"
  • Mníšek u Liberce - místní komunikace před výpravní budovou
  • Oldřichov Hájích -  na silnici III/2904 na autobusové zastávce "Oldřichov v Hájích,,žel.st."
  • Raspenava - místní komunikace před výpravní budovou
  • Frýdlant v Čechách (Os 6346) - místní komunikace před výpravní budovou

Upozornění
Po dobu výluk nebudou v úsecích s náhradní autobusovou dopravou garantovány služby uvedené v jízdním řádu u jednotlivých vlaků - tzn. "Přeprava cestujících na vozíku" a "Rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol".

Za případné komplikace způsobené výlukou se předem omlouváme.
 

vytisknout

 zpět