velikost textu: A A A

Aktualita

Nejoblíbenější řidiči a průvodčí 2017

05/12/17

V úterý 5. prosince došlo v rámci tiskové konference ke změnám jízdních řádů také k vyhlášení výsledků ankety o nejoblíbenější řidiče či řidičky autobusu a vlakové průvodčí.
Anketa proběhla prostřednictvím on-line formuláře. Nominováno bylo celkem 59 řidičů a řidiček od 5 dopravních společností a 39 průvodčích od dvou společností. Oproti předchozím létům bylo oceněno 6 nejoblíbenějších, protože vznikla kategorie 2. a 3. místo. To však nebyla jediná změna. Součástí hlasování byl i dotazník, který tvořil malý průzkum využívání veřejné služby. Výsledek je v souhrnu zobrazen v přiloženém obrázku. Přehled vítězů ankety najdete u jejich společné fotografie.

Finalisté ankety o nejoblíbenějšího řidiče / řidičku a průvodčí za rok 2017.
Nejoblíbenějším řidičem se stal Michal Piška ze společnosti BusLine LK s.r.o. Druhé místo získal Tomáš Krupička z Dopravního podniku měst Liberce a Jablonce nad Nisou a.s. a třetí místo Richard Lelek ze společnosti BusLine LK s.r.o.
Nejoblíbenější průvodčí se stala Šárka Kopešová ze společnosti České dráhy, a.s. Druhé místo obsadila Vendula Bártíková a třetí místo Veronika Čulejová, obě ze společnosti Die Länderbahn.

vytisknout

 zpět