velikost textu: A A A

Výluka

Stavba kruhových křižovatek v Semilech

15/08/17

Vážení cestující,

v souvislosti se stavbou dvou kruhových křižovatek v Semilech, v termínu od 17.8. do 15.10. 2017, dochází k zavedení výlukových jízdních řádů na linkách 505, 541, 546, 861 a 951.

Stavební práce se omezí průjezdnost komunikací navazujících na křižovatky a proto se u uvedených linek zavádí následující dopravní opatření:

 • Vjezd na autobusové nádraží nebude od Nádražní ulice, ale opačným směrem skrze sídliště Jižní ulicí. Tím dochází k přetrasování linek v centru města.
   
 • Linka 505 Spálov-Semily-Benešov u Semil-Semily,Řeky neobsluhuje zastávky Semily,u jezu a Semily,Podmoklice,škola. Náhradou lze použít zastávky Semily, Řeky sídliště a Semily,žel.st. nebo Semily aut.nádr. (docházková vzdálenost od 250 m do 500 m). 
   
 • Linka 530 Semily-Železný Brod-Turnov-Mladá Boleslav neobsluhuje zastávku Semily,.Luční. Náhradou lze použít zastávku Semily,aut.nádr. (docházková vzdálenost 250 m). 
   
 • Linka 541 Semily-Chuchelna,Komárov-Radostná p.Koz.,Kozákov-Turnov neobsluhuje zastávku Semily,Luční; Semily,Podmoklice,škola a Semily,Podmoklice rozc.. Náhradou lze použít zastávku Semily aut.nádr. (docházková vzdálenost od 250 m do 500 m).
   
 • Linka 546 Semily-Turnov,Valdštejnsko neobsluhuje zastávky Semily,u jezu a Semily,Podmoklice,škola. Náhradou lze použít zastávky Semily, Řeky sídliště a Semily,žel.st. nebo Semily aut.nádr. (docházková vzdálenost od 250 m do 500 m). 
   
 • Linka 861 Semily-Záhoří-Železný Brod neobsluhuje zastávku Semily,Luční; Semily,Podmoklice,škola a Semily,Podmoklice rozc.. Náhradou lze použít zastávku Semily aut.nádr. (docházková vzdálenost od 250 m do 500 m).
   
 • Linka 951 Rokytnice n.Jiz.-Jablonec n.Jiz.-Sklenařice-Vysoké n.Jiz.-Bozkov-Semily neobsluhuje zastávky Semily,u jezu a Semily,Podmoklice,škola. Náhradou lze použít zastávky Semily, Řeky sídliště a Semily,žel.st. nebo Semily aut.nádr. (docházková vzdálenost od 250 m do 500 m).  

Upozorňujeme cestující, že vlivem objízdných tras a silnějšího provozu na ostatních průjezdných komunikací, může docházet ke zpoždění jednotlivých spojů.

Omlouváme se případné komplikace v cestování způsobené uzavírkou.

vytisknout

 zpět